Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Згоди и Незгоди

+2
ankii
Duddy Bieber Cyrus
6 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Згоди и Незгоди Empty Згоди и Незгоди Вто Jул 14, 2009 1:34 pm

Duddy Bieber Cyrus

Duddy Bieber Cyrus
Админ
Админ

овде пишувајте згоди и незгоди што ви се случиле

https://miley-cyrus.forumakers.com

2Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Пет Jул 17, 2009 4:03 pm

ankii

ankii
Дознаваш за Мајли
Дознаваш за Мајли

јас еднаш како помала... возев ролерки низ парк. татко ми застана кај тие патките и шатките и им дававме смоки...и јас викам тато ај јас ќе се повозам малку а ти тука чекај ме...и татко ми стои таму...и јас љубопитна застанав одма до тој мостот кај оној ресторанот и им давам смоки и кога се слизнав право во водата...лелее тоа ми беше најгрозното нешто што ми се случило...и кога почнав да врискам...доаѓа татко ми и во фаца ми се смее...се собраа луѓе а ја плачам рикам и татко ми едвај ме извади..и после се посрамотив пред сите луѓе. и татко ми во кола ме качи и право дома...мајка ми ја терав да ме бања од што ми беше гад.

3Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Пет Jул 17, 2009 7:19 pm

Jana Montana

Jana Montana
Админ
Админ

lol! Very Happy hahaaahahahaha

4Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Нед Jул 19, 2009 2:29 am

tefi

tefi
Модератор
Модератор

лани на 1 септември (запо4нував 7 одд)сите деца(од мое одд) бевме во училницата кај класниот и расказувавме каде бевме на одмор и др такви глупости.....и сеа јас дека носев алки со монистри(јас ги правев) и ми бесе досадно и по4нав да го гризам ластикот од алката и одеднаш сите монистри разлетаа низ цела у4илница!!! сите се свртеа и по4наа да се корнат од смеење и јас немозаев да издрзам и јас по4нав да се смеам!каков срам се избрукав и потоа кога заврши да го кажам како час ја како ненормална ги собирав монистрите низ цела у4илница!се избрукав Neutral Twisted Evil

еве ке ви кажам и др незгода пото4но незгода на брат ми сеа вака бесе околу 00 или 1 саат ноќе и мене бидејки не ми се спиесе и ми бесе досадно отидов кај брат ми во собата и ми текна да го зафркнам.и сеа јас го будам и му викам ''ајде станувај 07:30 во сколо треба да одиме и он целиот нерасонет се облака ја зима ташната и тргнува кон врата и коа отвара ми вика абе ноке е ''и јас тогас паднав на земја од смеење и он се изнервира и ме истепа ама вазно цел зивот ке го памтам тоа ама си попив @ ама не ме болесе Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil немозам да се изнасмеам Twisted Evil Twisted Evil ....

5Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Вто Jул 21, 2009 1:17 pm

One in a milion

One in a milion
Модератор
Модератор

Хахах...Па,што си барала,тоа си си го добила...хах

6Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Чет Jул 23, 2009 6:48 am

tefi

tefi
Модератор
Модератор

Very Happy

7Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Нед Aвг 16, 2009 5:17 am

One in a milion

One in a milion
Модератор
Модератор

Извинете што се мешам,ама мислам дека тоа е спам што тефи става само смајли во 1 порака!

8Згоди и Незгоди Empty Re: Згоди и Незгоди Вто Јан 19, 2010 8:25 am

Miley-Cyrus

Miley-Cyrus
Дознаваш за Мајли
Дознаваш за Мајли

Ednas bese navecer skoro1 saat i jas gledav horor i sedev a sama bev site spiea i vrz glavata mi bese dalenciskoto i samo sto pocna taa scenata nz bese..jas mrdnav so glavata i vrz glavata mi padna dalenciskoto koga vrisnav site gi razbudiv atogas imavme gosti na nekolku dena i poslem toa celo vreme me zavrkavaa Згоди и Незгоди Icon_biggrin

Sponsored content



Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот